Support de Winter Fair exposanten!

Steun de Winter Fair exposanten!

Het coronavirus raakt ons allemaal. Ook de detailhandel heeft het zwaar te verduren in deze tijden. We hopen dat jullie voorzichtig zijn met het naar buiten gaan en enkel de deur uitgaan wanneer je je goed voelt. Gelukkig kunnen we wel online blijven shoppen!

Ook exposanten van Winter Fair lopen omzetten mis door de coronacrisis. Veel exposanten verkopen de mooiste spullen enkel op beurzen, fairs en braderieën en online. Nu alle evenementen tot 1 september zijn afgelast is dit ook voor hen een enorme klap. Jij als trouwe Winter Fair bezoeker kunt hen blijven steunen door een online aankoop te doen bij jouw favoriete exposant! Hieronder vind je alle exposanten en hun webshops op een rijtje.

Support jouw favoriete Winter Fair exposant met een online aankoop. Samen komen we hier uit! 

Stay healthy, stay safe, stay home! 

Bloemenhuis Linz https://bloemenhuislinz.nl/
4Seasons https://4seasons-noordwolde.jimdo.com/webshop/
6Sensi https://www.6sensi.nl/c-4075586/webwinkel/
Activehouse https://activehouse.energetix.tv/?loc=nl
Antonia’s Mosterd en Delicatessen  https://www.antonia-mosterd.nl/index.php
Amber en Meer https://www.facebook.com/amberenmeer/
Beautique by Petra https://www.facebook.com/Beautique-By-Petra-1390427744406620/
Beetje binnen buiten  http://beetjebinnenbuiten.nl/beetjebinnen/
Belgische Spekken van KSenB https://www.belgischespekken.eu/shop/
Blije Voeten  https://blije-voeten.nl/producten/
Bloemenhandel de Lelie https://deleliebloemen.nl/
Bridgewater Candle Truck https://www.bridgewatercandletruck.com/
By Vinz Mannenmode https://www.herenpolo.nl/
CC Cosmo https://www.cresty-products.nl/
Celinda mode

https://www.celinamode.com

Cha Beau https://www.facebook.com/Cha-Beau-157952154554182/
Chocozoenen Vaniza  https://www.chocozoenen.com/
Comi https://www.marktprodukten.nl/
Creacasa https://creacasa1.jimdo.com/shoppen/
Creanetje https://www.facebook.com/Creanetje/
Create & Joy by Dineke Luring https://www.createandjoy.nl/
Daisy Blossom https://www.facebook.com/Daisy-Blossom-104399214476287/
  https://www.facebook.com/DeBrocanterieVriescheloo
De Bloemenhoek https://www.facebook.com/Bloemenhoek/
De Delicatessen Kraam https://www.facebook.com/De-Delicatessenkraam
De Geur van Nostalgie https://www.facebook.com/degeur.vannostalgie
De Kledingtruck  https://fashion53.nl/over-ons
De Lange Shop  https://www.delangeshop.nl/winkel/
De Leukerie  https://www.deleukerie.nl/
De Twentse Hansworst  https://montagnel.nl/#ps-assortiment
Deco Holland https://www.decoholland.nl/c-4926196/webshop/
Decoration 4 Style  https://www.decoration4style.nl/
Diadeco https://www.facebook.com/diadeco.nl/
Ditsmie https://www.facebook.com/ditsmie/
Digo’s Shoes https://www.digosshoes.nl/
Dijk Geluk Sieraden  https://dijkgeluksieraden.nl/winkel/
Droomhoesjes www.droomhoesjes.nl
Eijkens Huiden & vachten https://www.eijkenshuidenenvachten.nl/
Fashion Ladies  https://www.fashion-ladies.nl/webshop
FHP Store  https://www.fhpstore.com/
Fine 2 Sleep https://www.fine2sleep.nl/
Gecko Nederland https://gecko-nederland.nl/winkel/
Germany Delicatessen https://www.facebook.com/germanydelicatessen
Gracy  https://gracy.nl/shop
Handelsonderneming André ten Have  http://www.bloemenscharen.nl/webshop/categorie/31305
Het Bieteltje  https://www.hetbieteltje.nl/
Healthy lifestyle Hardenberg https://www.facebook.com/healthylifestylehardenberg/
Hiptrend https://www.hiptrend.nl/
IM-PORT.nl https://im-port.nl/
Ingrids parfumbar https://www.facebook.com/tapparfumStadskanaalEmmenNederland/
Jasmee https://jasmee.nl/winkel/
Jahemo https://jahemo.nl/
Josien’s Geurboetiek https://josiensgeurboetiek.nl/#
Junior Style Kids Fashion https://www.facebook.com/juniorstylenederlandkinderkleding/
Justfire https://justfire.nl/
Jut & Jul  https://www.jutenjultubbergen.nl/bestellen/
Juwelier it’s Beautiful  https://www.its-beautiful.nl/
K&N Gemengde Keuken Kruiden https://www.kenngemengdekruiden.nl/nl/
Keetjes https://www.keetjes.nl/
Kim Mode https://www.kimmode.nl/
Kleine Kadoshop https://www.facebook.com/Kleine-Kadoshop-1680275262239426/
Klein Geluk https://www.facebook.com/kleingeluk.jewellery/
Label-L  https://www.label-l.nl/
Lekkerding Likeur https://lekkerdinglikeur.nl/
Les Brocanteurs https://www.lesbrocanteurs.nl/
Lifestyle by CO https://www.facebook.com/lifestyleByCoFashion/
Lifestyle de Kroon https://www.facebook.com/DeKroonZuidlaren/
Majoor VOF https://www.majoorbussum.nl/webshop-uradleercreme-en-wirozeepsteen/
Mad 4 beauty https://www.facebook.com/Mad4Beauty/
Melis d’r Zoenen https://www.melisdrzoenen.nl/webshopzoenen/
Mooi om te geven  https://www.mooiomtegeven.nl/
Noessie https://www.noessie.nl/
Oud en Hout Hoogeveen https://www.oudenhouthoogeveen.nl/
Palau Meubelgalerie http://palau-meubelgalerie.nl/
Pearls Fashion and More https://www.pearlsfashionandmore.nl/winkel/
Pimp your Shoes  https://www.pimpyourshoes.nl/
Plameco https://www.plameco.nl/ommen
Pure Chiq https://www.facebook.com/PureCHIQ.bags.and.more/
Pingen Trading & Events  https://www.fudge-world.nl/
Reas Woondeco https://www.reas-woondeco.nl/
Ricla design https://www.ricladesign.nl/
Rita’s warmtezak  https://www.ritaswarmtezak.nl/c-4025886/producten/
Sambalshop  https://sambalshop.nu/
Sancha https://sanchastyle.nl/
Stalen Interieurs  https://www.staleninterieurs.nl/
Stijlhoeve https://www.stijlhoeve.nl/
Style & Matchhttps://www.stylenmatch.nl/nl/
Sysas https://www.sysas.nl/
The Fashion Van  https://www.thefashionvan.nl/assortiment/
Trend- Sieraden  https://www.trend-sieraden.nl/
Tuin & Kado https://www.facebook.com/TuinKado/
Typical for Men  https://www.typicalforus.nl/overzicht-for-men.html
UwMeubelIdee https://uwmeubelidee.nl/
Verf & So  https://www.verfenso.nl/home
Versspecialist http://www.versspecialist-marco.nl/bestellen/
Villa Copita  https://www.lascolmenas.nl/bestellen
Warenhuis Wassen  http://webshop.warenhuiswassen.nl/
Wein-und Sektkellerei Jakob Gerhardt https://www.jakobgerhardt.de/
Wollig & warm http://www.wolligenwarm.nl/
Wild River  https://www.wildriver.nl/
Yes Fashion  http://www.yesfashion.nl/
Your Dream Nails  http://www.yourdreamnails.nl/
Your Favorite Fashion Store  https://www.yourfavoritefashionstore.com/
Zizo Lifestyle  https://zizoliving.nl/
Zus en Cadeau  https://www.zusenkado.nl/

Deel dit bericht:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Andere berichten

Stylingtips voor de kersttafel

Stylingtips voor de kersttafel Het duurt helaas nog even voor het weer zo ver is.. Maar nu het weer in Nederland niet erg zomers is,

Vind jouw perfecte Kerstcadeau!

Cadeautips voor de feestdagen De dagen worden langer en we tellen stiekem de dagen weer af tot de Kerstboom van zolder mag worden gesleept en

Scroll naar top