
Encarnita Barroso jewellery
Over ons
Hallo, mijn naam is Encarnita Barroso Muรฑoz.
Ik maak sterling zilveren en gold plated sieraden met halfedelstenen en zoet water en barok parels. Voor de stoere chicks, de stoutmoedigen en liefhebbers van kleur ๐ Geรฏnspireerd door fauna, flora en een unieke kleurrijke stijl.
Voor je speciale jurk of een onvergetelijk feestje, maar ook voor dagelijks gebruik in combinatie met een wit, katoenen overhemd, jeans en killer heels.
๐ Colourful jewellery brings joy ๐
๐พ๐ช Handmade in NL
Op Instagram kan je me vinden onder encarnita.barroso jewellery
Producten en diensten

Pink Panther in da house
Roze is altijd een optie. Lieflijk en fris. Kies er een die jouw die power geeft, je blij maakt of gewoon past bij je mood voor die dag. Fuchsia, babyroze, poederroze, magenta, oud rozeโฆ. ๐ธ๐ฆฉ๐ท๐ You name itโฆ. you rock it.

Feeling blues
Een van de kostbaarste edelstenen van het oude Egypte was lapis lazuli. Ik las ooit dat Cleopatra het verpulverde en er minerale oogmake-up van maakte ๐ iets wat zelfs nu nog een trend is in de cosmetica. Het diepe, intense blauw met gouden en koperen ๐๐ accent in lapis lazuli is een feestje om mee te werken

All about me greens
Groene halfedelstenen kan je in vele gradaties vinden en is een rustgevende kleur. Voor jullie groene ๐๐๐๐๐๐๐๐๐๐๐๐godinnen out thereโฆ..